Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä käytännöllisessä Adria TWIN SUPREME -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Vain yhdellä omistajalla ollut ja vähän ajettu, tämä harmaa kaunotar tarjoaa mukavuutta ja toimivuutta. Sähköisesti laskettava parivuode ja pöytäryhmä, josta saa lisävuoteen, takaavat hyvät unet. Aurinkopaneeli ja Webasto lämmitys pitävät huolen energiasta ja lämmöstä. Asunto-osan ilmastointi ja markiisi tekevät kesäpäivistä nautinnollisia. Jos tämä Adria TWIN SUPREME voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MYT-374 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 14.10.2024 |
| Ajomäärä | 66000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | TWIN SUPREME 640 SGX |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj. 65 tkm
- 1-omistaja
- Huoltohistoria, viimeisin huolto 1/2025 50tkm
- Jakohihna vaihdettu 1/2025 50tkm
- Webasto lämmitys (diesel lämmitys)
- Takana sähköisesti nostettava/laskettava parivuode
- Pöytäryhmään mahdollista tehdä 1 vuodepaikka
- Asunto-osan ilmastointi
- Markiisi
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- Sivukeittiö
- Liesi
- Iso jääkaappi/pakastin
- Kasetti WC
- Suihku
- Inventteri
- TV teline
- TV-antenni
- Aurinkopaneeli 160w
- Kwh-mittari
- Ohjaamoilmastointi
- Multimedia soitin
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Peruutuskamera
- 1 x renkaat
- Ilmajouset takana
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 2-3 :lle
- Saa ajaa B-kortilla
- Pituus 636 cm
- Leveys 205 cm
- Kokonaismassa 3500 kg
- Omamassa 3076 kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.8.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.8.2020 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 311 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3076 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy